You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Mgr

Justyna Iżykowska

optometrysta (NO18202), optyk okularowy, biofizyk. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, właścicielka prywatnej praktyki optometrycznej, obecnie wykładowca na Uniwersytecie Opolskim. Od kilku lat związana z Polskim Towarzystwem Optometrii i Optyki, w którym aktualnie pełni funkcję przewodniczącego.

Pozostali wykładowcy
Justyna Iżykowska

Harmonogram wykładów

Każdego dnia, w różnych miejscach w Polsce i na świecie, tysiące ludzi w swoich pracowniach i gabinetach zajmują się precyzyjną, drobiazgową pracą, dokonywaniem dokładnych pomiarów oraz ich analizą, które później wykorzystane będą do wykonania przedmiotu na pozór całkowicie zwyczajnego. Takiego, który niektórzy uważają za zło konieczne, a inni z kolei – za narzędzie pracy, element biżuterii lub swój znak rozpoznawczy.

 

Okulary korekcyjne to nie jest zwyczajny przedmiot codziennego użytku. Zgrany zespół specjalistów potrafi stworzyć użytkowe dzieło sztuki, którego właściciel nie tylko będzie dobrze widział i nieźle w nim wyglądał – ale zaopatrzy się w zupełnie nową jakość życia.

Czy bez optyki okularowej optometria lub okulistyka miałyby sens?

Jak ważna jest dobra współpraca specjalistów?

Oraz czy ma znaczenie z jakim nastawieniem idziemy po nową parę okularów?